Koncert Marcina Wawrzynowicza z zespołem The Sound Pack

Co się odwlecze, to nie uciecze… Z ogromną radością zapraszamy Was na koncert Marcina Wawrzynowicza z zespołem The Sound Pack. Pierwotnie koncert miał się odbyć w piątek, 29 maja, przy okazji obchodów Dni Ziemi Kożuchowskiej. Koronawirus pokrzyżował nam jednak plany, ale już wracamy, powoli się odmrażamy i czekamy na niedzielę, 5 lipca, kiedy to na zamkowej scenie wystąpi zespół The Sound Pack.

Marcin Wawrzynowicz Music to wokalista, kompozytor, pedagog, doktor sztuk muzycznych w dziedzinie wokalistyki i jeden z czołowych przedstawicieli młodego pokolenia polskiej sceny muzycznej, urodzony w Kożuchowie. Niektórzy z Was na pewno go znają! 

W 2016 r. wraz z Joanną Świniarską, Katarzyną Mirowską i Małgorzatą Biniek założył jazzowy kwartet wokalny The Sound Pack. Zespół składa się z doświadczonych i cenionych muzyków, absolwentów i wykładowców wydziałów Jazzu Akademii Muzycznych w Katowicach, Wrocławiu i Poznaniu. Są laureatami międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów jazzowych, mają na koncie autorskie albumy muzyczne, a także biorą udział w licznych festiwalach i przeglądach muzycznych – „Voicingers”, „Spotkania Wokalistów Jazzowych w Zamościu”, „Jazz nad Odrą”, to tylko niektóre z nich. Muzycznie zespół nawiązuje do tradycji amerykańskich ulicznych zespołów epoki swingu. Nawiązuje również do znanych współcześnie grup takich jak „The Manhattan transfer” i „The New York Voices”. Na repertuar kwartetu składają się standardy jazzowe oraz utwory polskojęzyczne we własnych aranżacjach. W 2019 r. grupa The Sound Pack wydała pierwszy studyjny album „On Air”, który zbiera bardzo dobre recenzje.

Ważne

Wstęp na koncert będzie darmowy, jednak wszyscy zainteresowani wydarzeniem proszeni są o wcześniejszy odbiór bezpłatnych wejściówek w sekretariacie Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Osoby, które nie będą miały wejściówek, nie zostaną wpuszczone na wydarzenie.

To będzie prawdziwa muzyczna uczta, my nie możemy się już doczekać!

Projekt bez tytułu