ABC Fitnessu dla Seniorów

Regularne ćwiczenia przedłużają życie i poprawiają jego jakość. Wiadomo o tym nie od dziś. W sobotę, 16 listopada, o godz. 12.30 zapraszamy na pierwsze zajęcia ABC Fitnessu dla Seniorów. Będą to bezpieczne zajęcia ruchowe dla osób starszych. Zapraszamy zarówno panie, jak i panów. Zajęcia poprowadzi Grażyna Wyczałkowska. Chętnych prosimy o zabranie ze sobą maty do ćwiczeń oraz dobrego humoru. Wstęp wolny.

Plakat

Czytaj więcej

„Do przodu Polsko” – występ zespołu młodzieżowego Perła z Ukrainy

0001

🌼🌸🌺 Serdecznie zapraszamy na koncert młodzieżowego zespołu Perła działającego przy Parafii Narodzenia NMP w Dolinie na Ukrainie. Zobaczymy piękne przedstawienie patriotyczne pt. „Do przodu Polsko”. Zostanie w nie wpleciona historia, teatr, śpiew, taniec i balet.
🌼🌸🌺 Podczas koncertu odbędzie się loteria fantowa, z której dochód zostanie przekazany na budowę Polskiego Katolickiego Przedszkola w Dolinie na Ukrainie!
Zachęcamy do udziału!

Czytaj więcej

„Droga do wolności” – koncert wokalno-instrumentalny grupy „La Rocha”

Narodowe Święto Niepodległości
Zapraszamy na koncert wokalno-instrumentalny „Droga do wolności” w wykonaniu kwintetu La Rocha. Wystąpią: Dianna Domagała – skrzypce i wokal, Katarzyna Kupny – wiolonczela, Iwona Radin-Rutkowska – flet i wokal, Dariusz Koronczewski – prowadzenie koncertu i wokal oraz Włodzimierz Radin-Rutkowski – altówka. Zaśpiewamy razem najpopularniejsze pieśni i piosenki patriotyczne. W programie m.in. Warszawianka, Marsz marsz Polonia, My Pierwsza Brygada, Modlitwa, Rozszum, O mój Rozmarynie czy Rozkwitały pąki białych róż.

0001 (21)

Czytaj więcej

Lekcje gry na gitarze

„Gdybym miał gitarę, to bym na niej grał”. Zapraszamy na lekcje gry na gitarze, które poprowadzi Przemek Szczotko, absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale muzycznym, nauczyciel, instruktor, kompozytor i twórca tekstów, a także artysta zaangażowany w wiele projektów muzycznych. Pierwsze przesłuchania już w najbliższą środę,30 października, o godz. 17.30. Jeżeli od zawsze marzyliście o tym, by dać popis swoich umiejętności gry na gitarze, to przyjdźcie na spotkanie organizacyjne. Zapraszamy!

Gitara

Czytaj więcej

Koncert „Ballady ukraińskie i rosyjskie, pieśni Bułata Okudżawy oraz pieśni z repertuaru Chóru Aleksandrowa”

Serdecznie zapraszamy na koncert „Ballady ukraińskie i rosyjskie, pieśni Bułata Okudżawy oraz pieśni z repertuaru Chóru Aleksandrowa” w wykonaniu Aleksandra Evseeva, laureata ukraińskich i międzynarodowych konkursów wokalnych, absolwenta studiów wokalnych na wydziale Sztuki Estradowej w Dniepropietrowsku. Występował na scenach w Kanadzie, Francji, Niemczech, Rosji i Ukrainie. Koncert będzie okazją do wspólnego śpiewania po rosyjsku, ukraińsku i polsku.

🎤 24 listopada (niedziela)
🎤 godz. 16.00
🎤 Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie
🎤 bilety w cenie 25 zł można nabyć w sekretariacie kożuchowskiego Zamku

Czytaj więcej