Koncert Jadwigi Macewicz

 

 

Przed nami kolejny fantastyczny koncert! Na naszej scenie wystąpi Jadwiga Macewicz.
To będzie świetna okazja, by zobaczyć naszą instruktorkę grupy wokalnej w innej roli. Artystka wykona utwory Sanah – gwiazdy, która podbija listy przebojów.
 
Jadwiga Macewicz ma na swoim koncie wiele sukcesów muzycznych. Artystka ukończyła studia na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej na Uniwersytecie Zielonogórskim. Jest również absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Zielonej Górze na wydziale instrumentalnym.
 
Na scenie zadebiutowała w 2006 roku podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Studenckiej „Pryzmat” w Legnicy, gdzie zajęła I miejsce. Od tamtej pory nieprzerwanie wzbogaca swoje doświadczenia, biorąc udział w licznych koncertach, festiwalach oraz zróżnicowanych projektach muzycznych. Współpracuje z wieloma muzykami z kraju i zagranicy. W 2009 roku nagrała autorski materiał w RecPublica Studios, a w 2012 wydała singiel „Wewnętrzny rytm” oraz „Słowa jak wiatr” w 2020 roku. Brała też udział w telewizyjnym show „Bitwa na Głosy”.
 
Zapraszamy!

Data

mar 19 2022
Expired!

Czas

20:00
Kategoria
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status