Recital Barbary Lubos, Adam Snopek – fortepian.

Zapraszamy na nastrojowy recital pt. „Świat w Obłokach”, którego wykonawczynią będzie aktorka Teatru Śląskiego w Katowicach – Barbara Lubos przy akompaniamencie znakomitego pianisty Adama Snopka. Koncert składa się z kilkunastu piosenek polskich autorów: Agnieszki Osieckiej, Ewy Demarczyk, Marka Grechuty i Jacka Kaczmarskiego. Koncert stanowi opowieść o odwiecznym pragnieniu miłości, walce z samotnością i przeciwstawieniu się okrucieństwu świata.

Barbara Lubos absolwentka PWST we Wrocławiu, laureatka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Laureatka Złotej Maski, wielokrotnie nagradzana, ma na koncie wiele ról teatralnych ale także filmowych. Zagrała jedną z głównych ról w serialu fabularnego „Głęboka Woda”, zagrała tez główną, tytułową rolę w filmie „Ewa” Adama Sikory i Ingmara Villqista, za którą otrzymała nagrodę im. Elżbiety Czyżewskiej w Nowym Jorku.

Adam Snopek absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Korepetytor i aranżer muzyczny śląskich teatrów. W spektaklu „Skazany na Bluesa” w reż. Arkadiusza Jakubika wciela się w postać Bergera. Twórca i wykonawca projektu Adam Snopek stand-up Przy Fortepianie.

Data

paź 15 2022
Expired!

Czas

17:00

Koszt

30.00
Kategoria
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status