Wakacje ze sztuką

Tegoroczna akcja „Wakacje w zamku” to spotkanie ze sztuką w szerokim tego słowa znaczeniu. Dlatego zapraszamy dzieci, które będą chciały w pełni zaangażować się w oferowane przez CK „Zamek” warsztaty i z radością w nich uczestniczyć.
Wspólnie z Jadwigą Wołkowską Fundacja Ze Sztuką Na Tak przygotowaliśmy dla uczestników wiele atrakcyjnych zajęć. Proponujemy bajkowe słuchowisko, zajęcia plastyczne, artystyczne i manualne, podczas których dzieci wykonają plakaty teatralne, lalki, pomalują ubrania i nauczą się fajnych piosenek oraz będą mogły poznać historię teatru i jego funkcjonowanie „od kuchni”. W ramach warsztatów odbędą się zajęcia z zastosowaniem światła i muzykoterapii. Uczestnicy wezmą udział w happeningu przed Ratuszem w Kożuchowie i w wycieczce do Radia Zachód.
Zapisy do 22 czerwca, należy dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszenia, do pobrania w sekretariacie CK „Zamek” lub na stronie www.zamekkozuchow.pl
Zapraszają:
Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie

Harmonogram

New Day

Data

cze 26 - 30 2023
Expired!

Czas

11:00 - 13:00
Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status