Recital „Świat w Obłokach”

Zapraszamy na nastrojowy recital pt. „Świat w Obłokach”. 15 października o godz. 17.00 w sali koncertowej piastowskiego zamku w Kożuchowie wystąpią: aktorka Teatru Śląskiego w Katowicach – Barbara Lubos oraz pianista Adam Snopek. Koncert składa się z kilkunastu piosenek polskich autorów: Agnieszki Osieckiej, Ewy Demarczyk, Marka Grechuty i Jacka Kaczmarskiego i stanowi opowieść o odwiecznym pragnieniu miłości, walce z samotnością i przeciwstawieniu się okrucieństwu świata.

Bilety na to wydarzenie (30 zł) można nabyć w sekretariacie Centrum Kultury „Zamek”.

Barbara Lubos absolwentka PWST we Wrocławiu, laureatka Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Laureatka Złotej Maski, wielokrotnie nagradzana, ma na koncie wiele ról teatralnych ale także filmowych. Zagrała jedną z głównych ról w serialu fabularnego „Głęboka Woda”, zagrała tez główną, tytułową rolę w filmie „Ewa” Adama Sikory i Ingmara Villqista, za którą otrzymała nagrodę im. Elżbiety Czyżewskiej w Nowym Jorku.

Adam Snopek absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Korepetytor i aranżer muzyczny śląskich teatrów. W spektaklu „Skazany na Bluesa” w reż. Arkadiusza Jakubika wciela się w postać Bergera. Twórca i wykonawca projektu Adam Snopek stand-up Przy Fortepianie.

zamek

Website:

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status