Gwiazdka dla Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie

Drodzy mieszkańcy Kożuchowa, chcieliśmy podzielić się z wami radosną informacją. Punkt Informacji Turystycznej działający przy Centrum Kultury „Zamek” otrzymał zaproszenie od Prezes Lubuskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej „LOTUR” Jadwigi Błoch i Rektora Uniwersytetu Zielonogórskiego prof. dr hab. Wojciecha Strzyżewskiego do uczestnictwa w VII Lubuskim Sejmiku Turystycznym „Nowe podejście do turystki”, który odbył się 19 października. Podczas tego wydarzenia z rąk Jacka Janowskiego Pełnomocnika Prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Jadwigi Błoch, Anna Kulczycka odebrała Certyfikat Polskiego Systemu Informacji Turystycznej.

Jest to pierwsza gwiazdka, ale dzięki niej przed instytucją otwierają się drzwi do szkoleń dla kadr obsługujących punkt i ogólnopolskiej promocji akcji i wydarzeń odbywających się na terenie naszej gminy.

zamek

Website:

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status