PECTUS „Bracia patrzcie jeno…”

Tradycją polską okresu Bożego Narodzenia jest wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Dlatego cieszymy się, że organizowane przez Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie koncerty świąteczne wpisały się w kalendarz atrakcyjnych dla mieszkańców regionu wydarzeń. Dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i zapraszamy na kolejny wyjątkowy, pełen ciepła i świątecznej magii koncert kolęd w akustycznym brzmieniu. Tym razem gościć będziemy zespół PECTUS, który wykona utwory ze swojego świątecznego repertuaru „Bracia patrzcie jeno…”. I tym razem nie może Was zabraknąć, bo stworzoną przez Tomasza, Mateusza, Marka i Macieja Szczepaników świąteczną atmosferę i bezcenne wrażenia będziecie mogli zabrać do domu.
Na koncert zapraszamy w niedzielę 14 stycznia 2024 r., o godz. 18.00.
Tego wieczoru, oprócz blasku naszych wspaniałych gości, będziecie mogli ogrzać się przy lampce wyśmienitego trunku z Winnicy Wzgórza Cisowskie Beaty i Remigiusza Rzeszutko.
Do zobaczenia!
Bilety w cenie 120 zł są do nabycia tylko w sekretariacie Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc do nas – tel. 68 355 35 36.

zamek

Website:

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status