31 Finał WOŚP – 29.01.2023 r.

Sztab WOŚP Gminy Kożuchów

Ferie w Zamku

Zaproszenie na teatrzyk

Centrum Kultury „Zamek” zaprasza dzieci z gminy Kożuchów 10 lutego o godz. 11.00 na przedstawienie teatralne „Odrzańska przygoda Kapitana Jacka”. Na to wydarzenie wstęp jest bezpłatny i nie ma ograniczeń ze względu na ilość osób i wiek dzieci.

Natomiast po spektaklu, dla chętnych w wieku 7 – 12 lat, zostaną przeprowadzone warsztaty, podczas których będzie można samodzielnie wykonać kukiełkę i wziąć udział w przedstawieniu przygotowanym przez uczestników. Jeżeli są chętni, aby pobawić się wspólnie z Jadwigą Wołkowską i Fundacją „Z kulturą na tak” w teatr, prosimy o zapisanie się, ponieważ liczba miejsc na te zajęcia jest ograniczona!

Koncert gitarowo-wokalny

23.01.2023r. – Koncert uczestników sekcji gitarowo-wokalnej działającej przy CK „Zamek”, prowadzonej przez instruktora Przemysława Szczotko

SPOTKANIA Z HISTORIĄ

19.01.2023r. – spotkanie z archeologiem dr Jarosławem Lewczukiem – „ROZWÓJ MIAST NA ŚRODKOWYM NADODRZU W ŚWIETLE BADAŃ ARCHEOLOGICZNYCH I ŹRÓDEŁ HISTORYCZNYCH”

Koncert karnawałowy

Grażyna Brodzińska – Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej będzie gościć z koncertem w Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie!

Już 19 lutego zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenie artystyczne organizowane przez naszą instytucję. Koncert karnawałowy z udziałem Grażyny Brodzińskiej i Kosma Band.

Mamy ten zaszczyt, że nasze zaproszenie przyjęła Artystka, która podbija serca publiczności na całym świecie prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej. Artystki, która swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem.

Grażynie Brodzińskiej towarzyszyć będzie zespół muzyczny Kosma Band – czyli młodzi i utalentowani muzycy w składzie

Michał Rorat – piano

Laura Bukowska – skrzypce

Kosma Kalamarz – gitara basowa

Koncert wypełnią dźwięki największych przebojów muzyki klasycznej, musicalowej, utwory ze światowego repertuaru oraz szlagierów piosenki międzywojennej.

Merytorycznie organizację koncertu wspiera Michał Mogiła i Stowarzyszenie artystów „Zdolni do wszystkiego”, a organizacyjnie Beata i Remigiusz Rzeszutko Winnica Wzgórza Cisowskie.

Koncert rozpocznie się o godz. 17.00. Bilety w cenie 70 zł, do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie.

Zapraszamy!

Koncert kolęd „Gwiazdo świeć, kolędo leć”

Wigilia Miejska

17.12.2022 r.

Spektakl „Świąteczna zawierucha”

11.12.2022 r.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status