Warsztaty dla seniorów

Wielkimi krokami zbliżają się obchody Kożuchowskich Dni Seniora. Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Dzisiaj odsłaniamy pierwsze karty i prezentujemy rozmaite warsztaty, w których będzie można wziąć udział. Limit na każdych z nich wynosi 12 uczestników. By mogło z nich skorzystać, jak najwięcej seniorów, jedna osoba może wziąć udział w jednych warsztatach. Zapisać się i odebrać wejściówkę można w sekretariacie Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie w godz. 8.00-16.00.
Oto, co dla Was przygotowaliśmy
Fusing – topione szkło – 13 października (środa), godz. 10.00. Podczas warsztatów wspólnie z instruktorem wytniecie i złożycie naturalne kolorowe szkło, tworząc talerzyki, biżuterię albo ramki na zdjęcia.
Warsztaty Kulinarne – 14 października (czwartek), godz. 10.00. Wraz z dietetykiem przygotujecie warzywną ucztę pełną zdrowia i witamin, a wszystko to w taki sposób, by było smacznie i niedrogo.
Warsztaty z tworzenia kul do kąpieli – 15 października (piątek), godz. 10.00. Kolorowe i pachnące zajęcia, podczas których wykonacie musujące kule do kąpieli.
Warsztaty artystycznego tworzenia mydła – 28 października (czwartek), godz. 10.00. Kreatywne, pachnące i ciekawe zajęcia, podczas których za pomocą olejków eterycznych, barwników i przypraw stworzycie własne mydełka do kąpieli.

Zapraszamy!

zamek

Website:

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status