Koncert karnawałowy

Grażyna Brodzińska – Pierwsza Dama Polskiej Sceny Muzycznej będzie gościć z koncertem w Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie!

Już 19 lutego zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenie artystyczne organizowane przez naszą instytucję. Koncert karnawałowy z udziałem Grażyny Brodzińskiej i Kosma Band.

Mamy ten zaszczyt, że nasze zaproszenie przyjęła Artystka, która podbija serca publiczności na całym świecie prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej. Artystki, która swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem.

Grażynie Brodzińskiej towarzyszyć będzie zespół muzyczny Kosma Band – czyli młodzi i utalentowani muzycy w składzie

Michał Rorat – piano

Laura Bukowska – skrzypce

Kosma Kalamarz – gitara basowa

Koncert wypełnią dźwięki największych przebojów muzyki klasycznej, musicalowej, utwory ze światowego repertuaru oraz szlagierów piosenki międzywojennej.

Merytorycznie organizację koncertu wspiera Michał Mogiła i Stowarzyszenie artystów „Zdolni do wszystkiego”, a organizacyjnie Beata i Remigiusz Rzeszutko Winnica Wzgórza Cisowskie.

Koncert rozpocznie się o godz. 17.00. Bilety w cenie 70 zł, do nabycia w sekretariacie Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie.

Zapraszamy!

zamek

Website:

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status