„Wakacje ze sztuką” – 26.06. – 07.07.2023

Tegoroczne wakacje w zamku upłynęły pod znakiem sztuki w wielu odsłonach, jednak tematem przewodnim był teatr i  wszystkie wakacyjne działania dążyły do przygotowania kolorowego i głośnego happeningu (zawierającego elementy teatru) na zakończenie akcji. Podczas codziennych zajęć nie zabrakło również plastyki, muzyki, literatury i światła, bo przecież teatr to połączenie tych wszystkich dziedzin. Jedną z atrakcji była wycieczka do siedziby Radia Zachód, Radia Zielona Góra oraz Teatru Lubuskiego. „Wakacje ze sztuką” zakończyły się słodkim poczęstunkiem, każdy z uczestników wrócił do domu z własnoręcznie pomalowaną koszulką i głową pełną miłych wspomnień oraz wiedzy o teatrze.

Serdeczne podziękowania dla Jadwigi Wołkowskiej z Fundacji ze Sztuką na Tak za ogromne „serducho”, kreatywność włożone w przygotowanie zajęć i dużo pozytywnej energii.  

zamek

Website:

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status