Warsztaty dla seniorów

Wielkimi krokami zbliżają się obchody Kożuchowskich Dni Seniora. Przygotowaliśmy wiele atrakcji. Dzisiaj odsłaniamy pierwsze karty i prezentujemy rozmaite warsztaty, w których będzie można wziąć udział. Limit na każdych z nich wynosi 12 uczestników. By mogło z nich skorzystać, jak najwięcej seniorów, jedna osoba może wziąć udział w jednych warsztatach. Zapisać się i odebrać wejściówkę można w sekretariacie Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie w godz. 8.00-16.00.
Oto, co dla Was przygotowaliśmy
Fusing – topione szkło – 13 października (środa), godz. 10.00. Podczas warsztatów wspólnie z instruktorem wytniecie i złożycie naturalne kolorowe szkło, tworząc talerzyki, biżuterię albo ramki na zdjęcia.
Warsztaty Kulinarne – 14 października (czwartek), godz. 10.00. Wraz z dietetykiem przygotujecie warzywną ucztę pełną zdrowia i witamin, a wszystko to w taki sposób, by było smacznie i niedrogo.
Warsztaty z tworzenia kul do kąpieli – 15 października (piątek), godz. 10.00. Kolorowe i pachnące zajęcia, podczas których wykonacie musujące kule do kąpieli.
Warsztaty artystycznego tworzenia mydła – 28 października (czwartek), godz. 10.00. Kreatywne, pachnące i ciekawe zajęcia, podczas których za pomocą olejków eterycznych, barwników i przypraw stworzycie własne mydełka do kąpieli.

Zapraszamy!

Rekrutacja – bezpłatne zajęcia ECDL i Lego Spike Prime w ramach programu Liga eSzkoła

Wraz z LIGA E-Szkoła GSiK ogłaszamy rozpoczęcie naboru chętnych dzieci do udziału w bezpłatnych zajęciach!
Ilość miejsc jest ograniczona, więc dołącz już dziś.

W terminie 17–24 września 2021 roku odbędzie się rekrutacja dzieci i młodzieży do udziału w zajęciach stacjonarnych ECDL i Lego Spike. To innowacyjne zajęcia dla młodzieży (10-18 lat). Program zajęć obejmuje wprowadzenie do tematyki programowania i konstrukcji robotów (Lego Spike Prime) oraz rozwijanie kompetencji cyfrowych i informatycznych.

Nabór będzie prowadzony na dwa sposoby:
1. Poprzez osobiste spotkanie pracownika Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie z rodzicem/opiekunem prawnym dziecka, które ma brać udział w zajęciach. W tym przypadku pracownik wypełnia formularz elektroniczny zgłoszenia wraz z rodzicem/opiekunem prawnym, drukuje wersję papierową, którą podpisuje rodzic/opiekun prawny.
2. Poprzez wysłanie do rodzica/opiekuna prawnego dziecka maila z linkiem do formularza elektronicznego. W tym przypadku rodzic/opiekun prawny samodzielnie wypełnia formularz elektroniczny zgłoszenia, drukuje go i dostarcza podpisany formularz zgłoszenia do siedziby Centrum Kultury „Zamek” w Kożuchowie.

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status